Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stolný tenis 12. koloVytlačiť
 

stolný tenis obrázok.jpg

Počas uplynulého víkendu odohrali hráči stolnotenisového mužstva Dlhá „A“ 12. kolo v súťaži 5. liga, muži zápas so susednou obcou Sedliacka Dubová „A“, v ktorom zvíťazilo mužstvo Dlhej nad Oravou. Z 18 stretnutí vyhrali naši hráči 10 stretnutí a prehrali 8. O body pre Dlhú sa postarali v dvojhrách obidva tímy. Individuálne to hráčom tak moc nešlo dokázali stratiť až 8 zápasov. Ale konečný výsledok hral aj tak v prospech Dlhej nad Oravou. Vynikajúce výkony podali najmä Jaroslav Žuffa a Martin Zmrazek, ktorí sa najväčšou mierou pričinili o naše víťazstvo. Ďalej za domáce mužstvo nastúpili aj Krížik Jaroslav a Kožienka Rastislav.

V 6. lige, muži sa stretli tímy Dlhá "B" - Sedliacka Dubová "B". Zápas skončil v prospech ŠK Dlhá "B" a to v pomere 12:6. Za Dlhú nad Oravou bojovali Rastislav Kožienka, Jozef Sojčák, František Potocký a Jozef Gerát. 

Stolnotenisová nedeľa v Dlhej dopadla úspešne, keďže aj družstvo Dlhá "C" dokázalo poraziť Sedliacku Dubovú "C". Dlhá "C" vyhrala pomerom 11:7, a za "C" družstvo nastúpili hráči: Adam Daňa, Tadeáš Dulka, Jozef Suľa a Kristián Kurčinka.

Dňa 19.01.2018 (piatok) družstvá Dlhej odohrajú svoje súťažné zápasy 13. kola v Istebnom o 18:30. Dlhá "B" v 6. lige odohrá svoje zápasy v sobotu 20.01.2018 o 17:00 proti Rabči "B".

Stolný tenis 12. kolo - zápisy o stretnutiach Stolný tenis 12. kolo.pdf Stolný tenis 12. kolo.pdf (583.4 kB)

 
 

dnes je: 19.1.2019

meniny má: Drahomíra, Mário

Aktuálne číslo Dlhánskych zvesti

Home
Mapa
webygroup
ÚvodÚvodná stránka