Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Verejné obstarávanie

Zadanie zákazky podľa § 117 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní

Dňa 6.12.2017 bolo zrealizovanie  Zadanie zákazky podľa § 117 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní. Zverejnená výzva s ostatnými podkladmi v rámci zadávania zákazky s nízkou hodnotou s názvom “Zberný dvor v obci Dlhá nad Oravou - stavebné práce” je zverejnená na nasledovnom odkaze:

Prevzatie podkladov ku výzve "Zberný dvor v obci Dlhá nad Oravou - stavebné práce".
 


Dňa 19.12.2017 bolo zrealizovanie zverejnenie  upravenej výzvy, podkladov a odpovedí k žiadostiam o vysvetlenie k zákazke “Zberný dvor v obci Dlhá nad Oravou - stavebné práce”. Informácie sú zverejnené na nasledovnom odkaze:

Upravená výzva, podklady a odpovede k žiadostiam "Zberný dvor v obci Dlhá nad Oravou - stavebné práce".
 


Dňa 29.12.2017 bola doručená žiadosť o vysvetlenie s otázkou: „V Zmluve o dielo v článku IV. Bod 4 sa uvádza Zhotoviteľ sa zaväzuje uhradiť Zábezpeku
bankovým prevodom na účet Objednávateľa, špecifikovaný v záhlaví tejto Zmluvy. Môže byť zloženie Zábezpeky vykonané bankovou garanciou?“ Odpoveď:

V uvedenom prípade je v návrhu Zmluvy o dielo špecifikovaná výkonová zábezpeka a nie zábezpeka pre viazanosť ponuky v zmysle § 46 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. V nadväznosti na uvedenéje teda predmetnú zábezpeku možné zložiť len spôsobom uvedeným v predmetnom návrhu Zmluvy o dielo.


 

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

Aktuálne číslo Dlhánskych zvesti

Home
Mapa
webygroup
ÚvodÚvodná stránka